Ankara Araç Giydirme Firmaları

Ankara Araç Giydirme Firmaları arasında başarılı yer edinen firmamız tam araç giydirme,yarı giydirme, araç kaplama sökme, araç magneti imalatı yapmaktadır. Araç giydirmede kullanılan malzemeler aracınızın ölçülerine göre ayarlanır. Belirlenen ölçüde kaplanan araca firma isminizi, firma logonuzu, reklamınızı ve iletişim bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Minibüslerde ve otobüslerde yapılan araç kaplama hem daha kolay hem de daha dikkat çekicidir. Marka bilinirliğinizi bu şekilde yüksek ölçülere çıkarabilirsiniz. Araç kaplama filo araç kaplama olarak da sık sık yapılmaktadır. Markanızın birçok arabası varsa bu arabaların tamamına baskı yaptırabilirsiniz. Dışarıda gördüğümüz araç kaplamalar genellikle kurumsal firmaların araç kaplamasıdır. Bunu her yerde görebiliriz.

Ankara Araç Giydirme Firmaları Nasıl Çalışır?

Ankara araç giydirme profesyonel desteği uygun fiyatlarla size getirir. Araç giydirme yapılan yerin alanında uzman ve tecrübeli olması çok önemlidir. Çünkü araç giydirme titiz ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. En kısa sürede tüm araç giydirme ihtiyacınızı araç giydirme ile yaptırabilirsiniz. Ayrıca araç kaplama yaptırdığınız firmanın garanti verip vermemesine de dikkat etmelisiniz. İyi firmalar araç giydirmede en az 1 yıl garanti verir. Aracın kaplamasının çıkması, hava koşullarına uyum sağlayamaması gibi nedenlerden ötürü yeniden yapılandırmaya ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle ekstra masraf olmaması için garanti kapsamında olması önemlidir.  Bu Araç giydirme işleminde orjinal cast folyo kullanıldığında en az 3 yıl sorunsuz şekilde devam eder. Fakat orjinal olmayan folyolar kısa sürede yıpranır. Bu nedenle güvenilir bir yerde kaplama yaptırmanız tavsiye edilir.

Araç Giydirme Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Ankara araç giydirme araçlarınızın boyasının zedelenmeden yapılır. Aracınızın boya zedelenmesi yaşadığını düşünürseniz kaplama yaptırdığınız yere götürebilirsiniz.
Araçtaki baskıyı sökmek istediğiniz bazı durumlar olabilir. Bu durumlarda da baskının araçtan kolayca çıkarılması gerekir. Bunun için araç giydirme yaptırdığınız yere giderek söküm yaptırabilirsiniz. Araç giydirme yaptırmak isteyen biri yasal olarak izin almalıdır. Daha sonra araç giydirmenin küçük bir görüntüsü alınarak ilgili belediyeye gidilir ve reklam vergisi ödenir. Bu vergi her yıl ödenen bir vergidir. Ankara araç giydirme yaptıran kişiler genellikle vergi ödemesini ve yasal izni bilmez. Bu nedenle ceza alabilirsiniz.

Yorum Yap