Araç Giydirme Ankara

Araç Giydirme Ankara bir markanın en önemli reklam çalışmalarından biridir. Araçlarla caddelerde, sokaklarda hatta park halindeyken bile reklam verebilirsiniz. Logonuzu, isminizi veya marka imajınızı bir araca yazdırdığınızda, reklam işinizde başarılı olabilirsiniz. Marka bilinirliğini artırmak ve aracınızın görünümünü iyileştirmek için araç giydirmeleri alabilirsiniz. Aracın paketlenmesi çeşitli şekillerde yapılabilir. Bunlar; bölgesel (yerel) araç kaplama, tam araç kaplama ve renk değişimi. Tam araç sargısı, quadro araç sargısı olarak da adlandırılır.

Aracın komple giydirilmesi; aracın tüm görünür yüzeyi folyoyla kaplanarak elde edilir. Bu uygulama istenilen herhangi bir araç üzerinde yapılabilmektedir. Markanızın görselleri ile aracınızın tamamını çevirebilirsiniz. Bu süreçte tüm araç aksesuarları çıkarılır ve en ince noktaya kadar kaplama yapılır. Firma adınız, logonuz ve marka tanıtım görselleriniz araç yüzeylerinde tamamen kaplanmıştır. Ankara araç giydirme, aracın belirli alanlarına ilişkin bölgesel bir çalışmadır. Aracınızın herhangi bir yerinde markanızın reklamını yapabilirsiniz. Bazı insanlar ve işletmeler aracın tamamını değil, bir kısmını kapsıyor. Renk değişimi, aracın istenen parçalarının renginin değiştirilmesini içerir. Otomotiv kaplama, işletmenizin ne kadar kurumsal olduğunu göstermekle ilgilidir. Özellikle komple bir araç giydirme ile aracınızın kurumsallığını belirtebilirsiniz. Yolda aracın her yerinden görülebilen marka bilgileriniz size haber verir.

Ankara Araç Giydirme

Aracın kaplanması veya aracın giydirilmesi vinil malzemesi olan folyo ile yapılır. Normal bir levha yerine kalıplanmış bir levha kullanmanın birçok nedeni vardır. Dökme sacın metale iyi yapışması vardır. Yani araçların kaplaması daha kalıcı olacaktır. Ayrıca normal filme göre daha ince ve esnektir. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda dayanıklıdır. PVC döküm alüminyum ürün araç kaplaması için kullanılır. PVC kullanılmasının nedeni aşırı koşullara karşı dayanıklı olmasıdır..

Ankara araçlarını giydirmenin ilk adımı çekimdir. Kaplamak istediğiniz aracın her bölgesinin fotoğrafları çekilir. Kaydırmadan fotoğraf çekmek çok önemlidir. Fotoğraf doğru çekilmezse araca takılacak üründe hata olacaktır. Araca takıldığında, görüntünün bozulması olan kayma meydana gelir ve tüm iş boşa harcanır. Bu nedenle fotoğraf önemli olmalı. Bir sonraki adım harekete geçmektir. Aracın her bir parçasının detaylı ölçüleri alınır. Tüm boyutlar genişlik ve uzunluk olarak kaydedilir. Bir sonraki adım, uygulama. İstenilen PVC döküm levha baskının, fotoğraflarının çekildiği araca yapıştırılması garanti edilir. Baskı genellikle dijital baskı olarak yapılır. Bu baskının tasarımı müşteri ile koordine edilmektedir. Tasarımcı istediği ürünü tasarıma aktarır ve sonucu müşteriye gösterir. Müşteri isterse Ankara araç giydirme işlemi yapılır. Görüntünün bilgisayar versiyonu araca yansıtılır. Bu sayede araç kaplama işlemleri tamamlanmış olur. Dijital baskı araçlarının en az 8 saat bekleme süresi vardır. Bu süre zarfında araç zar zor kurur. Araç kuruduktan sonra araç yıkanır ve uygun malzemelerle temizlenir. Ayrıca kalıplanan filmin yapışkanının araca tam olarak yapışması için bekleme süresi çok önemlidir. Belirtilen süre dinlenmezse yapıştırıcının kalıcılığı daha az olacaktır. En zor koşullarda bile uzun süre dayanıklılığını koruyan araçlar, kaliteli saclar yaptıktan sonra iyice dinlenen araçlardır.

Ostim Araç Giydirme

Araç giydirme için kullanılan malzemeler aracınızın ölçülerine göre ayarlanır. Şirket adınızı, firma logonuzu, reklam ve iletişim bilgilerinizi belirtilen kapsamda kapsanan araca yazdırabilirsiniz. Minibüs ve otobüslerde araçların kaplanması hem daha kolay hem de daha dikkat çekicidir. Böylece markanızın şöhretini artırabilirsiniz. Araçların kaplanması da genellikle filo araçlarının kaplanması olarak yapılır. Markanızın çok sayıda arabası varsa, tüm bu arabaları basabilirsiniz. Dışarıda gördüğümüz araç kaplamaları genellikle şirket araç boyalarıdır. Her yerde görebilirsiniz.

Ankara Araç Giydirme size uygun fiyatlarla profesyonel destek verir. Araç kaplama yerinin alanında uzman ve tecrübeli olması çok önemlidir. Çünkü araçları sarmak titizlikle ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. En kısa sürede araç giydirerek tüm araç kaplama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca araç teminatını verdiğiniz firmanın garanti verip vermediğine de dikkat etmelisiniz. İyi firmalar araç ambalajına en az 1 yıl garanti vermektedir. Araç kaplamasının sökülmesi ve hava şartlarına uyum sağlayamama gibi nedenlerle yeniden yapılanma gerekli olabilir. Bu nedenle ek maliyetlerden kaçınmak için garanti kapsamında olması önemlidir. Araç döşemesinde orijinal kalıplanmış film kullanıldığında en az 3 yıl sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Ancak orijinal olmayan filmler kısa sürede yıpranır. Bu nedenle güvenli bir yerde astar bulundurulması tavsiye edilir. Ankara’da araçların paketlemesi araçlarınızın boyasına zarar vermeden yapılmaktadır. Aracınızda boya hasarı olduğunu düşünüyorsanız, cephe kaplamasının olduğu yere götürebilirsiniz.

Belirli durumlarda araç basıncını kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu durumlarda, basınç araçtan kolayca çıkarılmalıdır. Bunun için aracı sardığınız yere giderek demonte olabilirsiniz. Aracı sarmak isteyen bir kişinin yasal izin alması gerekir. Daha sonra araç ambalajının küçük bir resmi çekilerek ilgili belediye ziyaret edilerek reklam vergisi ödenir. Bu vergi, yıllık olarak ödenen bir vergidir. Ankara’da sarılmış arabası olan kişiler genellikle vergi ödemesinden ve yasal izinden habersizdir. Bu nedenle cezalandırılabilirsiniz.

Yorum Yap