Araç Kaplama Fiyatları

Araç Kaplama Fiyatları aracın türüne ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Araç giydirmeler otomobiller, kamyonlar, motosikletler ve tekneler için etkili bir reklamcılık yöntemidir. Araç sarımları, gösterim başına en düşük maliyete sahiptir. Mobil reklamcılığın, ev reklamcılığının en etkili ve verimli biçimidir. Her geçen gün daha fazla sayıda tüketiciye ulaşmaktayız. Her müşterinin ihtiyaçları benzersiz olduğundan, ekibimiz araç giydirme ihtiyaçları ve hedefleri hakkında bilgi edinip kişiselleştirilmiş istişareler sağlamaktadır.

Araç Kaplama Fiyatları En Ucuz

Kapsamlı bir pazarlama tasarımı, tüketicilere ulaşmak için tasarlanmış çeşitli farklı ekran grafiklerini içerir. Araç giydirmeye yatırım yapmanın önemli bir faydası, mesajın uzun ömürlülüğüdür. Bu ekran yıl boyunca her gün tekrar tekrar görülecektir. Her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun çeşitli seçenekler ve ürünler mevcuttur. Dolu giydirme tüm bir aracı kaplamakta ve onu gören herkese dramatik bir mesaj vermektedir. Müşteriler, sadece bir parçayı veya bir aracın belirli bir küçük alanını kapsayan kısmi giydirme veya nokta grafiklerini de seçebilirler.

Araç Fiyatları ve Giydirme Prosedürü Nedir?

Ekibimiz bireysel reklam hedefleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi edinmek için her müşteriye danışma gereği duymaktadır. İstişare ayrıca planın, reklam için öngörülen harcamalar doğrultusunda düşmesini sağlamak için bütçeye de değinmektedir. Giydirme fiyatları aracın marka ve modeline göre değişmekte, ayrıca aracın hangi yüzlerinde giydirme yapılacağı ile de ilgilidir. Bu yüzden fiyatlar aracın özelliğine göre değişmektedir. Projenin tüm kapsamını belirledikten sonra araç giydirme için özelleştirilmiş bir plan sunmaktayız. Giydirme reklamı ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlayarak rekabet avantajı yaratan bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Ya da büyük araç filosu kullanarak marka reklamcılığı yapan büyük bir şirket olabilirsiniz.

Yaratıcı renk, etkili bir mobil reklam panosu oluşturmak için yeterlidir. Herhangi bir marka ve modelin araç giydirme projesi ve araç grafikleri bizim uzmanlık alanımızdır.

 Araç Giydirmede Baskı Özellikleri

Araç kaplamaları, özel marka ve modele uyacak şekilde tasarlanmış, tam renkli dijital baskılı ve lamine vinil grafiklerdir. Araç kaplamaları boyalarınıza zarar vermez; aslında fabrika kaplamasının korunmasına yardımcı olurlar.

Grafikler, yetenekli montaj ekibi tarafından titizlikle uygulanmaktadır. Yetenekli teknisyenlerimiz araçların boyanmış yüzeylerini tamamen sarmakta ve hatta delikli film teknolojimizi kullanarak cam ve pencereleri güvenli bir şekilde örtebilmektedir. Bu benzersiz uygulama aracın içindeki kişilerin görmesine izin verirken, dışarıdakiler de sizin logo veya şirket mesajınızla birlikte sunulmaktadır.

Yorum Yap