Ankara Araç Giydirme

Araç Giydirme İşlemi Nedir ?

Ankara Araç giydirme ile yollarda yürüyen reklamınız ve açık hava reklamcılığı ile reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli reklam çalışmalarından biridir. Ankara Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir ve kurumsal kimliğinizi çok güzel bi şekilde tamamlar. Firmanızın logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlar ile firmanıza farkındalık yaratacaktır. Araba üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir.

Ankara Araba giydirme işlemi ile , firma ya da işletmenizin açık hava reklamı ve tanıtımı, araç ya da araçlarınızın gittiği ve bulunduğu her yerde firmanızı temsil etmek adına çok iş yapmaktadır. Arabanızın büyüklüğü ve özelliğine göre, görselliğe açık alanlar; logonuz, tanıtıcı sloganınız, firma isminiz, irtibat bilgilerinizle giydirilebilir.

Bunlar dışında farklı tasarım çalışmaları uygulanıp Ankara’da araç giydirme çok daha farklı tarzlarda da gerçekleştirilebilir. Ankara Araç giydirme işlemi özel bir PVC malzemeyle uygulanır. Araç giydirme öncesinde bu madde üzerine dijital baskı yapılarak görseller kaplama işlemi öncesinde hazır hale getirilir. Kaplama işlemi öncesinde, hatasız sonuç almak için bazı işlemler sırası ile uygulanmaktadır. Bunlar’a değinmek gerekirse ;

• Aracın fotoğraflarının çekilmesi, detaylı ölçülerin alınması ve bu bilgilerin bilgisayar ortamına girilmesi
• Belirlenen ölçülere uygun tasarım çalışmalarının yapılıp, sanal ortamda araç giydirme işleminin yapılarak, onay için size sunulması.
• Aşamaların başarılı şekilde yapılması, kaplama aşamasında bir hatanın çıkmamasını sağlayacaktır.
• Kaplama malzemesinin tasarıma hazır olarak hazırlanmasıdır. Bu aşamalardan birinin eksik ya da hatalı olması ancak araç giydirme aşamasında ortaya çıkacağından, her şeyin titizlikle yürütülmesi büyük önem taşımaktadır.
• Ankara Araç giydirme konusunda uzman ekibimiz, tüm aşamalara ait çalışmaları titizlikle hazırlamakta ve tüm süreçleri kesintisiz olarak takip etmektedir; ölçü alımlarından bu ölçülere uygun tasarımların yaratılmasına, PVC malzemesinin baskısından istenen şablonda çıkarılmasına kadar bütün işlemler en hassas şekilde düzenlenip araç giydirme işlemi, sıfır hata ile tamamlanır.

HEMEN ŞİMDİ ARA

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara düğün fotoğrafçısı