Ankara Araç Giydirme

Ankara Araç giydirme hizmetimiz ile araçlarınızda fark yaratıyoruz. Uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet arayanlar için Ankara araç giydirme uygulamalarımız ile müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz. Uygulamalarınız müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beğenisine uygun olarak hazırladığımız tasarımlar ile hayat bulmaktadır. Reklam kampanyaları ya da marka tanıtımı işlemler için istenen her boyutta ve modelde uygulama yapıyoruz. Araç giydirme işleminin uzun ömürlü ve kaliteli olması için en kaliteli kaplama folyosu ve diğer yardımcı ürünler kullanılmalıdır. Biz müşterilerimizin beğenisini ön planda tutarak, ucuz ve kalitesiz ürünleri tercih etmiyoruz. Yaptığımız tüm araç giydirme işlemleri garantilidir. Folyodan ya da baskıdan kaynaklanan sorunlar yaşadığınız zaman, bizimle iletişim geçebilirsiniz. Ekibimiz sorunu inceledikten sonra size yardımcı olacaktır. Ankara araç giydirme firması olarak garantili uygulamalarımız ile müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışıyoruz.

Ankara Araç Giydirmede Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Araç giydirme işleminde folyo kullanılmaktadır. Bu folyonun yapısı diğer folyolara göre farklıdır. İnce, esnek ve tutuculuğu yüksek bir üründür. Bu ürüne cast folyo adı verilir. Yapısı sayesinde metal üzerine kusursuz bir şekilde uygulanabilir. Ürün yapısı gereği çok sıcak ve çok soğuk hava sıcaklıklarından etkilenebilir. Bu nedenle uygulamanın da en kaliteli ve verimli bir şekilde yapılabilmesi için uygun şartlar sağlanmalıdır. Havanın iyi olduğu ve bir yağış olmadığı zamanlarda uygulamanın yapılması en uygun zaman olacaktır. Uygulama sırasında kullandığımız ürünlerin kalitesi ve uygulamanın profesyonelliğini sonucu görünce siz de anlayacaksınız. Araç giydirmenin kusursuz bir şekilde yapılması gerekir. Bu sayede araç reklamınız daha dikkat çekici, firmanız ise daha fazla bilinir olacaktır.

Ankara araç giydirme ile aracınız sizin sürekli yollarda çalışan bir reklam personeliniz haline gelecektir. İşlem yaptırmak istediğiniz aracınızı uygulama merkezimize getirebilirsiniz. Bunun için vaktiniz yoksa, uygulama için gerekli araç bilgilerini bize iletebilirsiniz. Siz nerede olursanız olun, uygulama için biz size ulaşacağız. Aracınızın olduğu yerde yapılacak giydirme uygulaması ile kısa sürede istediğiniz araç görünümünü elde edebilirsiniz.

Ankara Araç Giydirme Uygulamasının Marka ve Şirketler İçin Faydaları Nelerdir?

Bir firmanın ya markanın bilinirliğini arttırmak ve müşterilerin tercihi haline getirmek zor bir süreçtir. Bu süreçte reklam şirketlerinden yardım almak ve reklam çektirmek çok fazla paralar gerektiren işlemlerdir. Yeni kurulan bir şirket için bu tür maliyetleri karşılamak çok zordur. Bunun için maliyeti düşük olarak araç giydirme yöntemini kullanmak, en mantıklı kararlardan biridir. Ankara araç giydirme işlemi sonrasında şirketiniz daha bilinir olacaktır. Reklamlarınız her an kaplama yapılan arabanızın olduğu her yerde ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Araç giydirmenin maliyetsiz reklam yapılmasını sağlaması, bu uygulamaya olan talebin en büyük nedenlerindendir. Toplu halde yaptıracağız araç giydirme uygulamaları ile daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Şehrin her yanına ulaşan araçlarınız ile reklamınız da binlerce kişiye ulaşacaktır. Markanızın renkleri ve logosu gibi bilgiler ışığında tasarlanan araç giydirme modeliniz en kaliteli baskı tekniği ile basılır. Net ve kaliteli baskı ile araçlarınız üzerinden müşterilerinize mesajlarınızı iletebilirsiniz. Trafikte geçirilen zaman ve bekleyişin çok olduğu büyük kentlerde, yanındaki arabanın yazısını okuyacak ve mesajını algılayacak müşteri potansiyeli çok fazladır. Bu müşteri potansiyelini değerlendirmek isteyen markalar için araç giydirme hizmeti veriyoruz. Baskı tekniklerinin gelişmesi ve dijital baskının hayatımıza girmesi ile araç giydirme uygulamalarının başarısı daha da arttı. Ankara araç giydirme için kullandığımız son teknoloji baskı makineleri ile en kaliteli tasarımları araçlarınız için hazırlıyoruz.

Ankara Araç Giydirme Tasarım Süreci Nasıldır?

Araç giydirme süreci, uygulama yapılacak aracın fotoğraflarının çekilmesi ve ölçülerinin alınması ile başlar. Bu süreçte uzman ekibimiz size destek verir. Markanın istekleri ve beğenisi dikkate alınarak, sanal ortamda tasarımlar oluşturulur. Bu evrede yetenekli ve tecrübeli tasarımcılarımız ile tanışabilirsiniz. Kısa süre içinde sizin için en iyi tasarımlar oluştururlar. Tasarım süreci bittikten sonra müşteriye bir sunum yapılır. Bu sunumda tasarım ile araç birleştirilerek, araç giydirme işleminin nasıl sonuç vereceği sanal ortamda gösterilmiş olur. Sanal ortamda görülen tasarımın birebir aynısını araca uygulanmaktadır. Müşterilerimiz tasarımı beğenir ve uygun bulursa baskı süreci başlar. Baskılarımız için 2880 Dpi dijital baskı makinesi kullanılmaktadır. Bu sayede kusursuz, kaliteli ve canlı tasarımlar folyo üzerine aktarılmaktadır. Folyolarımız ise 1. kalite hava kanallı cast folyodur. Ankara araç giydirme  işlemlerinde kaliteli ve uygun adresi ile çalışmanın farkını siz de aracınızda görebilirsiniz.

Bireysel Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Araç giydirme firma arabaları için yapıldığı gibi bireysel kullanım amaçlı araçlar için de yapılabilir. Aracınızın boyası zarar gördüğünde, güneş yanığı olduğunda araç giydirme uygulamasını tercih edebilirsiniz. Boya ve diğer düzeltme uygulamalarının yanı sıra ekonomik olması bu yöntemi tercih eden müşterilerimizin her geçen gün daha da artmasını sağlamıştır. Araç giydirmede istediğiniz renkte uygulama yaptırabilirsiniz. Hayallerinizdeki rengi ya da modeli tasarım ekibimiz ile paylaşarak, istediğiniz araç görünümünü elde edebilirsiniz. Aracınızın boyasına zarar vermeden yapılan uygulama ile kısa sürede fark yaratabilirsiniz. Ankara araç giydirme aracı ile fark yaratmak isteyen her sürücü için kaliteli hizmet sağlamayı görev edinmiştir.

Araç giydirme aracın tümüne ya da istenen bir bölgesine uygulanabilir. Aracın bir kısmına uygulama yapılması, komple yapılacak uygulamadan daha maliyetlidir. Bu nedenle aracın tamamına yapılan uygulamalar daha çok tercih edilmektedir. Aracınızın modeli ve türü ne olursa olsun, sizin için en güzel tasarımı oluşturarak istediğiniz görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Hayallerinizdeki tasarım ile bize gelin ve en dikkat çekici aracınız ile yolunuza devam edin. Ankara araç giydirme olarak her geçen gün artan müşterilerimiz ile güvene ve kaliteye dayalı bir iş ilişkisi kuruyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyelere taşımayı hedefliyoruz.

Yorum Yap